AHM100PS12
AC-DC; 100W; 12V; 8,33A
http://www.xppower.com/product/AHM-Series
Kategorie
Označení výrobceAHM100PS12
Číslo zboží 100K045524
Minimální odběr1 ks
Navýšit o1 ks
Výrobce https://www.koala.cz/s1026701-elektronicke-soucastky-xp-power
Zeptat se
Hlídat
Porovnat (1)
Cena bez DPH
Cena s DPH
Pro nákup zboží je nutná registrace. Poptat
Parametry produktu AHM100PS12
VlastnostHodnota
Počet výstupů: 1 - Single
Montáž: Externí/Desktop
Odkaz na Katalogový List: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_AHM.pdf
Odkaz na prohlášení o shodě: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_AHM100.pdf
Pracovní teplota: 0 °C až +60 °C (viz katalogový list)
Příkon naprázdno: <0.5 W
Připojení: Jednofázový AC
Rozměry [Inch / mm]: 6.29 x 2.52 x 1.45 (160.0 x 64.0 x 37.0)
Rozsah vstupního napětí: 80 až 264 VAC
Specifické použití: Medical
Typ měniče: AC-DC
Účinnost [%]: 92 % typ.
Výkon: 100 W