AHM100PS19
AC-DC; 100W; 19V; 5,26A
http://www.xppower.com/product/AHM-Series
Category
Manufacturer part numberAHM100PS19
Parametry produktu AHM100PS19
AttributeValue
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Externí/Desktop
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_AHM.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_AHM100.pdf
Operating Temperature: 0 °C až +60 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.5 W
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 6.29 x 2.52 x 1.45 (160.0 x 64.0 x 37.0)
Rozsah vstupního napětí: 80 až 264 VAC
Specifické použití: Medical
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 92 % typ.
Power: 100 W