ASB110PS12
AC-DC; 110W; 12V; 9,17A
http://www.xppower.com/product/ASB110-Series
Category
Manufacturer part numberASB110PS12
Parametry produktu ASB110PS12
AttributeValue
Safety requirements: UL60950-1, EN60950-1, IEC60950-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na chladič
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_ASB110.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_ASB110.pdf
Operating Temperature: -40 °C až +85 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.3 W
Connection: Jednofázový AC
Rozsah vstupního napětí: 85 až 264 VAC
Dimensions [Inch/mm]: 4.6 x 2.4 x 0.9 (116.8 x 61.0 x 22.9)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 90
Power: 110 W