DTJ1524S15
DC-DC; 15W; 15V; 1A
http://www.xppower.com/Product/DTJ15-Series
Category
Manufacturer part numberDTJ1524S15
Order number 100K042613
Minimum order quantity6 Pcs
Multiplicity6 Pcs
Parametry produktu DTJ1524S15
AttributeValue
Safety requirements: IEC60950-1/IEC62368-1, UL60950-1/IEC62368-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na DIN lištu, na chladič
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_DTJ15.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/Portals/0/pdfs/DofC_DTJ15.pdf
Operating Temperature: -40 °C až +100 °C
Dimensions [Inch/mm]: 3.00 x 1.24 x 0.77 (76.2 x 31.4 x 19.4)
Typ měniče: DC-DC
Typ výstupu: Regulovaný
Vstupní napětí: 24 V
Power: 15 W