ECL30UT02-S
AC-DC; 30W; 5V; 3A; 12V; 0,63A; -12V; 0,63A
http://www.xppower.com/product/ECL05-30-Series
Category
Manufacturer part numberECL30UT02-S
Parametry produktu ECL30UT02-S
AttributeValue
Safety requirements: IEC60950-1, EN60950-1, UL60950-1, CSA22.2 No.234 per cUL
Number of outputs: 3 - Triple
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_ECL05-30.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_ECL30.pdf
Operating Temperature: -20 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.3 W
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 3.78 x 1.57 x 1.12 (96.0 x 40.0 x 28.5)
Typ měniče: AC-DC
Power: 30 W