ECM100US07
AC-DC; 100W; 7V; 14,3A
http://www.xppower.com/product/ECM40-100-Series
Category
Manufacturer part numberECM100US07
Parametry produktu ECM100US07
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1, CSA 22.2 601.1, EN60601-1, UL60601-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_ECM40-100.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_ECM100_Single.pdf
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 80-85 % dle typu
Power: 100 W