ECS100US12
AC-DC; 100W; 12V; 8,3A
http://www.xppower.com/product/ECS65-130-Series
Category
Manufacturer part numberECS100US12
Parametry produktu ECS100US12
AttributeValue
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_ECS65-130.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_ECS100.pdf
Operating Temperature: -20 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.5 W
Connection: Jednofázový AC
Rozsah vstupního napětí: 80 až 264 VAC
Dimensions [Inch/mm]: 4.00 x 2.00 x 1.25 (101.6 x 50.8 x 31.8)
Specifické použití: Medical
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 90 % (dle typu)
Power: 100 W