MHP1000PS48
AC-DC; 1000W; 48V; 25A
http://www.xppower.com/product/MHP-Series
Category
Manufacturer part numberMHP1000PS48
Parametry produktu MHP1000PS48
AttributeValue
Safety requirements: IEC60601-1 CB report, CSA 22.2 No.60601-1, UL60601-1, TUV EN60601-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_MHP.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_MHP1000.pdf
Operating Temperature: -20 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 9.5 x 5.9 x 2.4 (242.6 x 149.8 x 61.0)
Rozsah vstupního napětí: 80 až 264 VAC
Specifické použití: Medical
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 85 % typ.
Power: 1000 W