PBR500PS36B
AC-DC; 500W; 36V; 11,12A
http://www.xppower.com/product/PBR500-Series
Category
Manufacturer part numberPBR500PS36B
Parametry produktu PBR500PS36B
AttributeValue
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_PBR500.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_PBR500.pdf
Operating Temperature: -10 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 7.0 x 4.00 x 1.70 (177.8 x 101.6 x 44.5)
Rozsah vstupního napětí: 80 až 264 VAC
Specifické použití: Medical & IT
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 90 % typ.
Power: 500 W