SDS120PS07B
AC-DC; 120W; 7V; 16,42A
http://www.xppower.com/product/SDS120-180-Series
Category
Manufacturer part numberSDS120PS07B
Parametry produktu SDS120PS07B
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1, CSA60950-1 per cUL
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Na šasi
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 5.0 x 3.2 x 1.18 (127.0 x 81.4 x 30.0)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 80 % typ.
Power: 120 W