SDS120PT00B
AC-DC; 120W; 3,3V; 15A; 5V; 6A; 12V; 1A
http://www.xppower.com/product/SDS120-180-Series
Category
Manufacturer part numberSDS120PT00B
Parametry produktu SDS120PT00B
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1, CSA60950-1 per cUL
Number of outputs: 3 - Triple
Montáž: Na šasi
Link to Datasheet: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_SDS120-180.pdf
Link to Declaration of Conformity: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_SDS120.pdf
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 5.0 x 3.2 x 1.18 (127.0 x 81.4 x 30.0)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 80 % typ.
Power: 120 W