SDS120PT05B
AC-DC; 120W; 3,3V; 15A; 12V; 6A; 12V; 0,8A
http://www.xppower.com/product/SDS120-180-Series
Category
Manufacturer part numberSDS120PT05B
Parametry produktu SDS120PT05B
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1, CSA60950-1 per cUL
Number of outputs: 3 - Triple
Montáž: Na šasi
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 80 % typ.
Power: 120 W