VEB10US05
AC-DC; 10W; 5V; 1,6A
http://www.xppower.com/product/VEB10-Series
Category
Manufacturer part numberVEB10US05
Parametry produktu VEB10US05
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Externí/Desktop
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.3 W
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 2.32 x 1.73 x 1.90 (59.0 x 44.0 x 49.4)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 73
Power: 10 W