VEB10US48-EU-L6
AC-DC; 10W; 48V; 0,21A
http://www.xppower.com/product/VEB10-L6-Series
Category
Manufacturer part numberVEB10US48-EU-L6
Parametry produktu VEB10US48-EU-L6
AttributeValue
Safety requirements: EN60950-1, UL60950-1
Number of outputs: 1 - Single
Montáž: Externí/Desktop
Operating Temperature: 0 °C až +70 °C (viz katalogový list)
Operating Temperature: <0.1 W
Connection: Jednofázový AC
Dimensions [Inch/mm]: 2.32 x 1.81x 1.73 (59.0 x 46.0 x 44.0)
Typ měniče: AC-DC
Efficiency [%]: 83
Power: 10 W