CCH600PS28
AC-DC; 600W; 28V; 21,5A
http://www.xppower.com/product/CCH400-600-Series
Kategorie
Označení výrobceCCH600PS28
Číslo zboží 100K005801
Minimální odběr1 ks
Navýšit o1 ks
Výrobce https://www.koala.cz/s1026701-elektronicke-soucastky-xp-power
Zeptat se
Hlídat
Porovnat (0)
Cena bez DPH
Cena s DPH
Pro nákup zboží je nutná registrace. Poptat
Parametry produktu CCH600PS28
VlastnostHodnota
Bezpečnostní požadavky: IEC60950-1 CB report, UL60950-1, TUV EN60950-1
Počet výstupů: 1 - Single
Montáž: Na chladič
Odkaz na Katalogový List: https://www.xppower.com/portals/0/pdfs/SF_CCH400-600.pdf
Odkaz na prohlášení o shodě: https://www2.xppower.com/portals/0/pdfs/DofC_CCH400-600.pdf
Pracovní teplota: -40 °C až +85 °C baseplate (viz katalogový list)
Připojení: Jednofázový AC
Rozměry [Inch / mm]: 8.43 x 4.02 x 1.69 (214.0 x 102.0 x 43.0)
Specifické použití: Defense & Avionics
Typ měniče: AC-DC
Účinnost [%]: 86 % typ.
Výkon: 600 W